a
a
1-677-124-44227a
184 Main Collins Street West Victoria 8007 ddd
Mon - Sat 8.00 - 18.00 Sunday CLOSED
Back to top
Art Sushi

Nasz zespół

Poznaj

Nasz zespół

Jarosław Taberski

Szef kuchni

Otwarty na każde kulinarne wyzwanie. Dążąc do perfekcji stara się ciągle rozwijać oraz szkolić. Swoją pasją oraz pozytywną energią zaraża ludzi wokół. Odkrywanie azjatyckich smaków, sprawia mu ogromną radość. W Restauracji Art Sushi pełni funkcję Szefa Kuchni.

Maciej Przydanek

Szef kuchni

Z zamiłowania oraz wykształcenia kucharz. W Art Sushi rozpoczął swoją karierę zawodową. Pod czujnym okiem koreańskiego szefa kuchni uczył się przygotowywania sushi. Podróż po Korei pozwoliła mu na bliższe zapoznanie się z azjatycką kulturą oraz kuchnią.

Marek Kakała

Kucharz na ciepłej kuchni

Z wykształcenia oraz zamiłowania kucharz. Swoją przygodę z gastronomią rozpoczął od tradycyjnej kuchni polskiej oraz włoskiej. W swojej pracy dąży do perfekcji, jego kreatywne podejście do kuchni pozwala mu na spełnienie najbardziej zaskakujących oczekiwań naszych Gości.

Krzysztof Potrawiak

Kucharz

Kucharz z wieloletnim doświadczeniem. Swoją karierę zawodową rozpoczął od tradycyjnej kuchni polskiej. Nieustająca ciekawość oraz chęć rozwoju pchnęły go ku kuchni śródziemnomorskiej, która pokazała mu niekonwencjonalne rozwiązania. Był finalistą regionalnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego PRIMERBA CUP 2007.W kuchni azjatyckiej ceni sobie przede wszystkim jej wieloletnią tradycję.

Remigiusz Figlarz

Kucharz

Kucharz z wieloletnim doświadczeniem. Food design jest nierozłączną częścią jego codziennej pracy, dlatego nieustannie doskonali się w sztuce Carvingu, w której dąży do perfekcji . Do naszego zespołu wnosi mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Dba o to, aby produkty wykorzystywane w naszej kuchni były najwyższej jakości. W Restauracji Art Sushi jest odpowiedzialny za pracę jako kucharz sushi oraz kucharz kuchni ciepłej.

Maksymilian Barłóg

Kucharz na ciepłej kuchni

Maksymilian to najmłodszy członek zespołu Art Sushi. Pokochał gotowanie, uwielbia sprawiać innym przyjemność daniami, które przygotowuje. W przygotowanie dań zawsze wkłada całe swoje serce i angażuje się w stu procentach. Zagorzały fan Marvel Comics. Prywatnie Maksymilian w swoim wolnym czasie interesuje się piłką nożną. W Restauracji Art Sushi pracuje jako kucharz na kuchni ciepłej

Dominik

Kucharz

Poznajcie Dominika! Możecie go kojarzyć,ponieważ do niedawna serwował na sali nasze speciały. Ciekawość oraz głód wiedzy zaprowadziły go za kulisy restauracji, by móc je dla Państwa gotować! Art sushi to pierwsze miejsce, w którym Dominik ma styczność z pracą na kuchni, lecz pod okiem doświadczonego zespołu codziennie zdobywa cenne doświadczenie, by móc nie raz państwa zaskoczyć smakiem. Poza gotowaniem Dominik jest sympatykiem oraz zawodnikiem brazylijskiego jiu-jitsu.Podczas treningu, jak i na kuchni wyznaje zasadę, iż ciężką pracą i determinacją można osiągnąć sukces.